SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA W KRAKOWIE

WETERYNARIA TO NASZA MISJA I PASJA NIEPRZERWANIE OD 2004 ROKU

Specjalizujemy się w chorobach psów i kotów i te gatunki stanowią największą ilość naszych pacjentów. Oferujemy szeroki zakres usług weterynaryjnych!

Posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt do diagnostyki oraz leczenia zwierząt. Dzisiejsza weterynaria zarówno w diagnostyce oraz w leczeniu zwierząt wymaga korzystania ze specjalistycznego sprzętu weterynaryjnego. Przychodnia Weterynaryjna ANIMALS SERVICE Sp. z o.o. stale podnosi jakość i zakres swoich usług, poprzez ciągłe inwestycje w nowy, profesjonalny sprzęt weterynaryjny. Sprzęt na którym pracujemy jest to sprzęt nowoczesny, większość posiada jeszcze gwarancje producenta.

NASZ PERSONEL

Poniżej z dumą przedstawiamy Państwu personel medyczny naszej Przychodni Weterynaryjnej, który tworzą osoby kochające zwierzęta oraz swoją pracę. Współpracujemy także z lekarzami weterynarii, specjalistami w danej dziedzinie.  Cały nasz personel, zarówno lekarze weterynarii oraz asystencji weterynaryjni ciągle podnoszą swoją wiedzę poprzez udziały w licznych konferencjach i szkoleniach. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że Was czworonożny przyjaciel otrzyma od nas najlepszą możliwą pomoc.

Lekarze weterynarii

lek. wet. Rafał Niedziółka – Specjalista Chorób Psów i KotówKierownik Przychodni Weterynaryjnej ANIMALS SERVICE Sp. z o.o.

W roku 2004 ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Akademii Rolniczej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu). W dniu 1 grudnia 2004 roku założył Gabinet Weterynaryjny Animals Service, jako kontynuację rodzinnej praktyki weterynaryjnej rozpoczętej przez jego ojca prof. dr hab. lek. wet.  Jerzego Niedziółki. W dniu 11 października 2014 roku po odbyciu 3-letnich podyplomowych studiów specjalizacyjnych i zdaniu pozytywnie państwowego egzaminu specjalizacyjnego lek. wet. Rafał Niedziółka otrzymał tytuł: „Specjalista Chorób Psów i Kotów”. Od 01 stycznia 2016 roku, w związku z rozwojem gabinetu zmieniony został statut zakładu leczniczego na Przychodnię Weterynaryjną. . Zainteresowania zawodowe: stomatologia weterynaryjna, chirurgia miękka. 

lek. wet. Aleksandra Lasoń-Kubarek – ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na UCMW UJ-UR w Krakowie. Na codzień Doktor Ola pracuje na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UCMK UJ-AR w Krakowie. W naszej Przychodni przeprowadza głównie konsultacje i zabiegi ortopedyczne.

lek. wet. Konrad Mokrzycki – ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na UCMW UJ-UR w Krakowie. W naszej Przychodni przyjmuje głównie pacjentów na dyżurach EMERGENCY.

lek. wet. Klaudia Karolczyk – ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na UP w Lublinie.

lek. wet. Piotr Wójcik – ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na UCMW UJ-UR w Krakowie. Doktor Wójcik specjalizuje się w badaniach ultrasonograficznych. Ukończył 2 letni kurs USG organizowany przez Sekcję Weterynaryjną Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. W naszej Przychodni wykonuje badania USG, badania kardiologiczne oraz konsultacje nefrologiczne.

lek. wet. Daria Łąka – ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na UCMW UJ-UR w Krakowie. Pani Doktor jest w trakcie studiów specjalizacyjnych „Choroby Psów i Kotów” na SGGW w Warszawie. W naszej Przychodni Doktor Daria Wójcik specjalizuje się w badaniach ultrasonograficznych. W naszej Przychodni przyjmuje głównie pacjentów na dyżurach EMERGENCY.

Lekarze weterynarii – konsultanci

lek. wet. Justyna Abako – Specjalista Radiologii Weterynaryjnej

lek. wet. Wojciech Borawski – Specjalista Radiologii Weterynaryjnej

prof. dr hab. lek. wet. Jerzy Niedziółka – Specjalista Prewencji Weterynaryjnej. Absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu). Profesor Niedziółka jest emerytowanym pracownik naukowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, prowadzi wykłady na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej oraz Biologii i Hodowli Zwierząt.

Asystenci weterynaryjni

Anna Przybyłowicz

Gabriela Sołtys

Anna Witczyńska

Julia Wowra

Dorota Paliga

Wioletta Bacewicz

Julia Wójcik

Małgorzata Kafel

Behawioryści

Bartłomiej Niedziółka – specjalizacja psy

Lekarze weterynarii

lek. wet. Rafał Niedziółka
lek. wet. Klaudia Karolczyk
lek. wet. Aleksandra Lasoń–Kubarek
lek. wet. Konrad Mokrzycki
lek. wet. Piotr Wójcik
lek. wet. Daria Łąka 

Lekarze weterynarii konsultanci

lek. wet. Wojciech Borawski
prof. dr hab. lek. wet. Jerzy Niedziółka

Asystenci weterynaryjni

Anna Przybyłowicz

Anna Witczyńska
Julia Wowra
Dorota Paliga
Violetta Bacewicz

Gabriela Sołtys 

Behawioryści

Bartłomiej Niedziółka – specjalizacja psy

Wnętrza naszej przychodni

Sprzęt weterynaryjny na którym pracujemy!

Automatyczny analizator hematologiczny

Automatyczny analizator biochemiczny

Profesjonalny unit stomatologiczny

Wirówka do zastosowań diagnostycznych

dddd

Precyzyjny laser chirurgiczny CO2

Kardiomonitor weterynaryjny

Narkoza wziewna + kardiomonitor

Koncentrator tlenu

dddd

Ultrasonograf z kolorowym dopplerem

Pracownia cyfrowej diagnostyki RTG

Ssak do odsysania płynów, krwi itp.

Mikroskop z kamerą (z możliwością obserwacji na żywo)

Podziękowania…

Tato, z całego serca dziękuję Ci za przekazanie mi pasji, za wykształcenie, za wiedzę, za cierpliwość, za wszystko…

Rafał Niedziółka

Zaprzyjaźnione firmy godne polecenia!