5
pet-vaccinations
previous arrow
next arrow

uslugi-kremacja zwlok

W POLCE NIE WOLNO SAMEMU ZAKOPYWAĆ ZWIERZĄT

nawet małego pieska, kotka czy chomika, nawet na własnej działce czy we własnym ogródku 

 

Samowolne grzebanie zwłok może skutkować wysokimi karami finansowymi oraz pokryciem kosztów ekshumacji. Nie zakopujmy zwierząt sami, po prostu nie wolno. Zwrócić się należ do nas, do lekarza weterynarii. Można dzwonić przez całą dobę.

 

MOŻLIWOŚCI POSTĘPOWANIA ZE ZWŁOKAMI:

 

standardowa kremacja napis

 

Zwłoki z domu po eutanazji lub śmierci zwierzęcia zabiera lekarz weterynarii i przekazuje je firmie utylizacyjnej w celu dokonania utylizacji – kremacji. Proces ten wykonywany jest zbiorowo w wielkich piecach, więc nie ma możliwości odzyskać prochy. Najbardziej popularna metoda utylizacji zwłok. Wszelkie formalności my załatwiamy, więc Państwo nie muszą szukać odpowiednich firm. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru zwłok z domu. Przez całą dobę możliwy jest odbiór padłych psów, kotów oraz innych zwierząt domowych z domu. W takim przypadku należy zawiadomić o śmierci lekarza weterynarii:

czysty oddzielacz wierszy

telefon komorka czb

 

My zajmiemy się całą sprawą, poprowadzimy ją do końca, umówimy transport, który przyjedzie po zwłoki. Oczywiście my także nawet w nocy przyjedziemy do Państwa, aby stwierdzić zgon i wystawić akt zgonu i móc choć przez chwilę współczuć Państwu w tak strasznym i bolesnym dniu. Jesteśmy zawsze z wami.

czysty oddzielacz wierszy

indywidualna kremacja napis

 

Zwłoki spalane są w małych piecach, indywidualnie. Po procesie kremacji właściciel zwierzęcia otrzymuje prochy w wybranej przez siebie urnie. Jeśli chcesz, aby prochy Twojego ukochanego pupila były w Twoim domu, były przy Tobie daj nam znać. Załatwimy to dla Ciebie od początku do końca, od odbioru zwłok z domu po przywiezienie urny z prochami.

więcej informacji dotyczącej kremacji indywidualnej

 

telefon komorka czb

czysty oddzielacz wierszy

cmentarze zwierzat napis

 

Jedyne miejsca, gdzie legalnie można w ziemi grzebać zwierzęta. W Polsce jest już kilka cmentarzy dla zwierząt. Twoje zwierze będzie miało także pomnik czy płytę nagrobną.

 

pomnik psa