5
pet-vaccinations
previous arrow
next arrow

AKTUALNOŚCI

Najnowsze informacje także na:

Data wpisu: 02.11.2021

JESTEŚMY PO REMONCIE

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do naszej nowo wyremontowanej, profesjonalnej i nowoczesnej przychodni weterynaryjnej, w której mieści się duża poczekalnia z recepcją

Oferujemy kompleksowy zakres usług, własne laboratorium, które umożliwia szybkie przeprowadzenie badań, oraz możliwość zakupu specjalistycznych karm i diet weterynaryjnych, suplementów, a także preparatów witaminowo-mineralnych. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa Pupil czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie

Serdecznie zapraszamy

25.09.2021 (SOBOTA) ANIMALS SERVICE NIECZYNNE

Data wpisu: 17.09.2021

Dnia 25.09.2021 (sobota) Przychodnia Weterynaryjna ANIMALS SERVICE Sp. z o.o. będzie wyjątkowo nieczynna z powodu udziału w całodniowym szkoleniu USG, które odbędzie się we Wrocławiu. Bardzo serdecznie przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość, gdyż szkolimy się w celu podnoszenia swoich umiejętności i zapewnienia Państwa pupilom jak najwyższej opieki weterynaryjnej.

Zapraszamy od poniedziałku 27.09.2021 w godzinach 12.00 – 20.00 (prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną).

W nagłych przypadkach zapraszamy także w niedzielę 26.09.2021 w godzinach 10.00 – 00.00 – pełnimy tego dnia dyżur weterynaryjny. Z powodu dużego zainteresowania niedzielnymi wizytami, bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną:

TELEFONICZNA REJESTRACJA WIZYT:

Data wpisu: 16.09.2021

LABORATORIUM ANALITYCZNE

Z wielką przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy własne, w pełni wyposażone, nowoczesne laboratorium hematologiczne. Badanie morfologiczne oraz biochemiczne krwi wykonujemy na miejscu. Wyniki badania otrzymają Państwo już w tym samym dniu (wynik badania morfologicznego będzie już gotowy od razu podczas trwania wizyty). Uruchomienie laboratorium pozwoli szybciej sprawdzić stan pacjenta, szybciej zdiagnozować problem, gdyż nie musimy czekać już na wynik z laboratorium zewnętrznego, który najczęściej przychodził dnia następnego. Szybsze wdrożenie odpowiedniego leczenia skutkuje lepszym rokowaniem.

Serdecznie zachęcamy także na okresowe, kontrolne badania krwi swojego pupila

Przygotowanie pacjenta do badań laboratoryjnych – zobacz

Data wpisu: 16.09.2021

BADANIE ECHO SERCA

W przychodni Weterynaryjnej ANIMALS SERVICE Sp. z o.o. wykonujemy u psów i kotów badanie „Echo serca”. Badanie przeprowadza doświadczony lekarz weterynarii, specjalizujący się w kardiologii. Do każdego badania otrzymują Państwo zapis badania z aparatu USG serca w postaci zdjęć czy filmików oraz szczegółowy, pisemny opis badania wraz z zaleceniami.

Badania wykonujemy na nowoczesnym, wysokiej klasy ultrasonografie.

W celu umówienia terminu badania „echo serca” prosimy o kontakt telefoniczny:

Data wpisu: 16.09.2021

BADANIE USG JAMY BRZUSZNEJ

W przychodni Weterynaryjnej ANIMALS SERVICE Sp. z o.o. wykonujemy u psów i kotów badanie dokładne badanie USG jamy brzusznej. Badanie przeprowadza doświadczony lekarz weterynarii, specjalizujący się w ultrasonografii jamy brzusznej psów i kotów. Do każdego badania otrzymują Państwo zapis badania z aparatu USG serca w postaci zdjęć oraz szczegółowy, pisemny opis badania wraz z zaleceniami.

Badania wykonujemy na nowoczesnym, wysokiej klasy ultrasonografie.

W celu umówienia terminu badania „echo serca” prosimy o kontakt telefoniczny: