SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA W KRAKOWIE

WETERYNARIA TO NASZA MISJA I PASJA NIEPRZERWANIE OD 2004 ROKU

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA!

Umieszczone pliki do pobrania stanowią własność Przychodni Weterynaryjnej ANIMALS SERVICE w Krakowie, prowadzonej przez firmę „RAFAŁ NIEDZIÓŁKA ANIMALS SERVICE”. Pliki są bezpłatnie udostępnione naszym klientom, właścicielom zwierząt w celu lepszej współpracy między lekarzem weterynarii z Przychodni Weterynaryjnej ANIMALS SERVICE a właścicielem zwierzęcia. Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów do innych celów niż zamierzył ich autor bez zgody firmy RAFAŁ NIEDZIÓŁKA ANIMALS SERVICE jest ZABRONIONE.

Do otwarcia poniższych linków konieczne jest posiadanie programu Acrobat Reader. Jeżeli nie posiadają Państwo takiego programu w swoim telefonie lub komputerze możecie pobrać go bezpłatnie ze strony producenta <TUTAJ>

WYBRANE JEDNOSTKI CHOROBOWE

APZS

APZS spowodowane jest przez jad pcheł. Choroba ta powstanie jeśli zwierzę jest uczulone na alergen zawarty w ślinie pcheł. 

BIAŁACZKA KOTÓW

Białaczka kotów to choroba zakaźna, wirusowa wywoływana przez wirus białaczki kotów – FeLV. Zakażenie dotyczy zarówno kotów hodowlanych…

KATAR KOCI

Katar koci jest to choroba o etiologii mieszanej o przebiegu bardzo zróżnicowanym,od postaci lekkiej aż po ciężką, powikłaną, która nie leczona nie rzadko kończy się śmiercią.

PARWOWIROZA PSÓW

Parwowiroza psów jest to wysoce zaraźliwa choroba  psów i psowatych, szczególnie  niebezpieczna dla zwierząt  młodych. , u których przebiega z  objawami krwotocznego zapalenia  przewodu pokarmowego.

Zaprzyjaźnione firmy godne polecenia!