SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA W KRAKOWIE

WETERYNARIA TO NASZA MISJA I PASJA NIEPRZERWANIE OD 2004 ROKU

AKTUALNOŚCI BIEŻĄCE

Najświeższe i najważniejsze aktualności
znajdziecie Państwo na naszym Fan Page
na portalu społecznościowym Facebook!

Dla Państwa wygody, wszystkie najnowsze aktualności dotyczące Przychodni Weterynaryjnej Animals Service opublikowane na naszym Fan Page na portalu społecznościowym Facebook możecie przeczytać w oknie po prawej stronie. Aby nie ominęła Was żadna ważna wiadomość gorąco zachęcamy do polubienia naszego Fan Page.

Aby polubić nasz Fan Page na portalu Facebook prosimy wejść na naszą stronę klikając <TUTAJ> następnie prosimy wcisnąć przycisk „Polub to”.

AKTUALNOŚCI ARCHIWALNE

DATA WPISU: 10 08 2022

LASER CHIRURGICZNY CO2

Nasza lecznica została wyposażona w nowoczesny Laser chirurgiczny CO2, który służy do bezkontaktowego usunięcia (cięcia) tkanki poprzez jej waporyzację. Laser CO2 pozwala na szybkie i bezkrwawe zabiegi (bez kontaktu narzędzia z ciałem) między innymi w takich przestrzeniach jak: dermatologa, chirurgia, ginekologia i laryngologia, stomatologia, okulistyk. Mikrokomputer sterujący urządzeniem zapewnia wysoką rozdzielczość wiązki laserowej, co gwarantuje efekt leczenia, a także bezpieczeństwo pacjenta.

DATA WPISU: 02 11 2021

JESTEŚMY PO REMONCIE

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do naszej nowo wyremontowanej, profesjonalnej i nowoczesnej przychodni weterynaryjnej, w której mieści się duża poczekalnia z recepcją. Oferujemy kompleksowy zakres usług, własne laboratorium, które umożliwia szybkie przeprowadzenie badań, oraz możliwość zakupu specjalistycznych karm i diet weterynaryjnych, suplementów, a także preparatów witaminowo-mineralnych. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa Pupil czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Serdecznie zapraszamy!

DATA WPISU: 17 09 2021

25.09.2021 (SOBOTA) ANIMALS SERVICE NIECZYNNE

Dnia 25.09.2021 (sobota) Przychodnia Weterynaryjna ANIMALS SERVICE Sp. z o.o. będzie wyjątkowo nieczynna z powodu udziału w całodniowym szkoleniu USG, które odbędzie się we Wrocławiu. Bardzo serdecznie przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość, gdyż szkolimy się w celu podnoszenia swoich umiejętności i zapewnienia Państwa pupilom jak najwyższej opieki weterynaryjnej. Zapraszamy od poniedziałku 27.09.2021 w godzinach 12.00 – 20.00 (prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną). W nagłych przypadkach zapraszamy także w niedzielę 26.09.2021 w godzinach 10.00 – 00.00 – pełnimy tego dnia dyżur weterynaryjny. Z powodu dużego zainteresowania niedzielnymi wizytami, bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.

DATA WPISU: 16 09 2021

LABORATORIUM ANALITYCZNE

Z wielką przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy własne, w pełni wyposażone, nowoczesne laboratorium hematologiczne. Badanie morfologiczne oraz biochemiczne krwi wykonujemy na miejscu. Wyniki badania otrzymają Państwo już w tym samym dniu (wynik badania morfologicznego będzie już gotowy od razu podczas trwania wizyty). Uruchomienie laboratorium pozwoli szybciej sprawdzić stan pacjenta, szybciej zdiagnozować problem, gdyż nie musimy czekać już na wynik z laboratorium zewnętrznego, który najczęściej przychodził dnia następnego. Szybsze wdrożenie odpowiedniego leczenia skutkuje lepszym rokowaniem Serdecznie zachęcamy także na okresowe, kontrolne badania krwi swojego pupila

DATA WPISU: 16 09 2021

BADANIE ECHO SERCA

W przychodni Weterynaryjnej ANIMALS SERVICE Sp. z o.o. wykonujemy u psów i kotów badanie „Echo serca”. Badanie przeprowadza doświadczony lekarz weterynarii, specjalizujący się w kardiologii. Do każdego badania otrzymują Państwo zapis badania z aparatu USG serca w postaci zdjęć czy filmików oraz szczegółowy, pisemny opis badania wraz z zaleceniami. Badania wykonujemy na nowoczesnym, wysokiej klasy ultrasonografie. W celu umówienia terminu badania „echo serca” prosimy o kontakt telefoniczny.

DATA WPISU: 16 09 2021

BADANIE USG JAMY BRZUSZNEJ

W przychodni Weterynaryjnej ANIMALS SERVICE Sp. z o.o. wykonujemy u psów i kotów badanie dokładne badanie USG jamy brzusznej. Badanie przeprowadza doświadczony lekarz weterynarii, specjalizujący się w ultrasonografii jamy brzusznej psów i kotów. Do każdego badania otrzymują Państwo zapis badania z aparatu USG serca w postaci zdjęć oraz szczegółowy, pisemny opis badania wraz z zaleceniami. Badania wykonujemy na nowoczesnym, wysokiej klasy ultrasonografie. W celu umówienia terminu badania „echo serca” prosimy o kontakt telefoniczny.

Zaprzyjaźnione firmy godne polecenia!