previous arrow
next arrow
Slider

najczęściej wykonywane:

Kastracje

Sterylizacje

Ropomacicze

Cesarskie cięcie

Przepukliny pachwinowe

Przepukliny pępkowe

Guzy nowotworowe

Szycie chirurgiczne ran

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo pacjenta, dlatego:

Przed każdą narkozą wykonujemy badanie kliniczne celem zakwalifikowania pacjenta do narkozy. W razie konieczności wykonujemy także badania dodatkowe, specjalistyczne.

Przy każdej narkozie obecny jest anestezjolog.

Przez cały czas zabiegu zwierzę jest pod kontrolą kardiomonitora.

Każdy pacjent jest intubowany – zapewnia to bezpieczeństwo oddychania.

Przed każdą narkozą właściciel otrzymuje zalecenia odnośnie przygotowania zwierzęcia do operacji.

Do narkozy używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych leków.

NASZE PRIORYTETY:

Po każdym zabiegu chirurgicznym zwierzę wybudza się pod kontrolą lekarza. Przed wydaniem właścicielowi przeprowadzane jest kolejne badanie kliniczne. Właściciel zawsze otrzymuje pisemną kartę informacyjną z przeprowadzonego zabiegu oraz bardzo dokładne zalecenia aby jak najlepiej zapewnił swojemu zwierzęciu opiekę w domu. W razie wątpliwości i pytań przez całą dobę numer telefonu lekarza weterynarii jest do Państwa dyspozycji . Wyjęcie szwów zawsze u nas jest gratis.

Większość zabiegów chirurgicznych wykonujemy jako zabiegi planowe, czyli przed zabiegiem przeprowadzamy badanie kliniczne zwierzęcia, wydajemy zalecenia przed operacyjne i ustalamy termin zabiegu. Są przypadki, kiedy zabieg musi być wykonany natychmiast – np. cesarskie cięcie, ciężkie zaawansowane ropomacicze czy np. skręt żołądka.

Zawsze jesteśmy przygotowani na nagłe zabiegi: zawsze przygotowany jest komplet sterylnych narzędzi do zabiegu, zawsze sala operacyjna jest sterylna, czysta i w każdej chwili może być użyta. Nawet w środku nocy kompletny zespół operacyjny jest w stanie wstawić się do zabiegu.

ważne informacje przed planowanym zabiegiem