previous arrow
next arrow
Slider

jest to leczenie lekami

LECZYMY CHOROBY NASTĘPUJĄCYCH UKŁADÓW:

powłokowego

oddechowego

krwionośnego

pokarmowego

moczowego

rozrodczego

hormonalnego (endokrynologia)

narządów zmysłów – oko, ucho)

NASZE ATUTY

jakość usług

przystępne ceny

zadowolenie klientów

DIAGNOSTYKA:

Diagnostyka, czyli przeprowadzenie różnych czynności prowadzących do postawienia diagnozy – czyli rozpoznania choroby. Jest to najtrudniejsza czynność w całym procesie leczenia, czynność najważniejsza, bo złe rozpoznanie to nie wyleczenie a nawet zaszkodzenie zwierzęciu, dlatego do tematu diagnostyka podchodzimy bardzo dokładnie, starannie, stosując krok po kroku plan badania klinicznego, zachowując najwyższe standardy i najnowocześniejsze metody. Każdy plan badania klinicznego rozpoczyna się od wywiadu lekarskiego z właścicielem zwierzęcia, następnie przeprowadzane jest badanie kliniczne zwierzęcia. W celu postawienia trafnej diagnozy wspomagamy się często badaniami specjalistycznymi i laboratoryjnymi.

  •    zrobimy wszystko co możliwe, żeby znaleźć przyczynę choroby
  •    możliwość stosowania wielu metod diagnostycznych ułatwia rozpoznanie

LECZENIE:

Gdy już wiemy co dolega zwierzęciu ustawiamy właściwe leczenie. Leczenie jest indywidualne dla każdego zwierzęcia, dla każdego przypadku. Może być krótkie, może być długie a może trwać już do końca życia. Bardzo ważne jest, aby Państwo po wyrażeniu zgody na leczenie trzymali się dokładnie zaleceń, podawania leków czy ustalonych wizyt. Jeśli np. po pierwszej wizycie będzie lepiej, objawy miną a lekarz prowadzący zalecił kolejną dawkę antybiotyku – nie przerywajmy leczenia, bo jest już dobrze. Jest to najgorsze co można zrobić. Zwierzę zostaje zaleczone a nie wyleczone i choroba się nawróci ale w cięższym przebiegu, bo bakterie się uodpornią i kiedyś nie będzie już ich czym zwalczać.

  •   rozpisujemy tyle wizyt ile potrzeba – ani wizyty więcej
  •   naszym celem jest wyleczenie pacjenta a nie naciąganie właściciela

KONTROLA:

Kontrola leczenia potwierdza nam czy problem został całkowicie rozwiązany, zwierzę wyleczone czy jeszcze musi być leczenie kontynuowane.

  •   mamy w pełni wyleczyć chorobę a nie zaleczyć

 

dokumentacja wizyty i zalecenia:

po każdej wizycie drukujemy „kartę informacyjną wizyty”, gdzie wszystko jest dokładnie i jasno opisane, zawarte też są dla Państwa zalecenia, aby przebieg leczenia był najskuteczniejszy.

stosowane leki:

stosujemy wyłącznie sprawdzone leki światowych, renomowanych koncernów, tzw. „z wysokiej półki”. Dzięki temu, że zamawiamy dużo leków w hurtowniach oraz, że mamy wynegocjowane korzystne rabaty możemy zaoferować Państwu leczenie naprawdę dobrymi lekami w rozsądnych cenach, bo dla nas najważniejszy jest pacjent, jego zdrowie, zadowolenie właściciela a nie duży zysk finansowy.

NASZ CEL KOŃCOWY:

jeśli zadowolony klient podzieli się tym z innymi, będzie nam bardzo miło, jest to najcenniejsze wynagrodzenie naszej pracy:

opinia
opinia1

SPECJALIZACJA ZOBOWIĄZUJE

 

aa