previous arrow
next arrow
Slider

Referencje

Zobacz co o nas mówią właściciele zwierząt

Rewelacyjne podejście i miła obsługa.

Agata Nowaczewska

Aron to amstaf, jest na tyle roztargniony,że czasami zjada coś co mi wrzuca do ogrodu. Przed wigilia zjadł trutkę. Dzięki specjalistom z Animals service, wyzdrowiał i znów może radośnie biegać po zapach śnieżnych.

Rafał Gałuszka

Wspaniały weterynarz z wielkim sercem do zwierząt, w niedzielę wieczorem mój pies dostał ataku duszności, nie mogłam nigdzie znaleźć lekarza, który przyjmie nas o tej porze (nikt nie odbierał telefonów). Pan Doktor odebrał telefon, mimo, że był po pracy i przyjechał do gabinetu i nas przyjął. Dokładne badanie kliniczne, trafiona diagnoza, skutecznie ustawione leczenie. Wszystko dokładnie zostało wyjaśnione. Ceny normalne, przystępne bez dodatkowych dopłat, że niedziela, że po pracy. Najbardziej miłe to, że na drugi dzień Pan Doktor zadzwonił do mnie z pytaniem jak się czuje piesek. Dziękuję za pomoc, za troskę za wszystko. Polecam.

Anna Marficka

Borys, Wasyl (psy) i Misia (kot) są stałymi pacjentami kliniki. Wszystkie zwierzaki są otoczone fachową opieką. Oprócz kontrolnych i nagłych wizyt oraz szczepień, zwierzaki mają za sobą wykonany w klinice zabieg kastracji oraz sterylizacji. Diagnozy zawsze były kompleksowe a zabiegi odbywały się bez komplikacji. Podczas każdej wizyty przekonuję się, że zarówno dr Niedziółka, jak i jego personel, kochają zwierzęta. Obecnie mieszkamy z mężem 300 km od Krakowa i wciąż przyjeżdżamy do kliniki – nie wyobrażamy sobie, by nasze zwierzaki były leczone przez kogoś innego.

Maria Korlotian

Świetny personel, indywidualne podejście do pacjenta.

Joanna Kowalczyk

Polecam, bardzo fajny lekarz, miła atmosfera i najważniejsze mój pies lubi tam chodzić.

Piotrek Mol

U weterynarza poddaliśmy dwie kotki zabiegowi sterylizacji. Pan doktor znał się na rzeczy, zabieg przeprowadził szybko i sprawnie bez żadnych komplikacji, w dodatku jest mega sympatyczny. Dodatkowo świetnie przedstawił jak powinniśmy postępować ze zwierzakami przez następne dni. Gorąco polecam!

Dominik Wieczorek

Świetni specjaliści, z podejściem do swoich pacjentów.

Katarzyna Morawska

Polecam bardzo serdecznie, jest to jedna z moich ulubionych przychodni, mój kot uwielbia tam przebywać. Ogromny plus także za obsługę.

Gabriela Sołtys

Pan doktor był bardzo przyjazny i troskliwy dla kotków. Sterylizacja trwała pół godziny.

Protoooli Bahss

Bardzo zadowolony, mój pies został prawidłowo zdiagnozowany, ustawione odpowiednie leczenie i wszystko jest ok. Profesjonalne podejście do tematu. Bardzo polecam. Przystępne ceny.

Tomasz Driter

Dobra i fachowa obsługa. Koty zadowolone.

Marek Kudyba

Bardzo polecam, świetna obsługa, przystępne ceny.

Ela Wadowska

Bardzo polecam, miła obsługa

Małgorzata Deska

Zawsze bardzo sympatycznie, profesjonalnie i bez specjalnych kolejek, ekspresowa wizyta domowa w nagłym przypadku. Do innych weterynarzy psa nie zabieram, bo tylko tutaj mam pełne zaufanie.

-Beata Rachwał

Bardzo sympatyczny weterynarz, kompetentny, konkurencyjne ceny,zwierzaki nie stresują się w czasie wizyty. Gorąco polecam.

Anna Chuchro

Polecam!!!

Maciej Mazurek

Nice vet. By it’s hard to judge after one visit.

Dawid Dettlaff

Prezentowane referencje pochodzą z wizytówki Google Przychodni Weterynaryjnej Animals Service i są wystawione przez zadowolonych właścicieli naszych pacjentów. Autentyczność wpisu można sprawdzić klikając w imię i nazwisko autora konkretnej referencji.