previous arrow
next arrow
Slider
maxresdefault
Untitled-9
Untitled-11

EKTOPASOŻYTY = PASOŻYTY ZEWNĘTRZNE

 

oddzielacz wiersza

profilaktyka ektopasozytow baner-inwazja kleszczy

oddzielacz wiersza

PROFILAKTYKA EKTOPASOŻYTÓW:

Polecamy kropelki na skórę (SPOT ON),  spraye, obroże oraz tabletki. Który produkt wybrać zależy od Państwa przyzwyczajenia oraz od samego zwierzęcia, jego stylu życia, predyspozycji itp. Na pewno pomożemy doradzić w wyborze jak najlepszego preparatu.

 

zapoznaj się z różnymi postaciami preparatów:

 

postac spot on

 

postac obroza

 

postac leku tabletka

 

POSTAC LEKU SPRAY czysty oddzielacz wierszy

 

czysty oddzielacz wierszyczysty oddzielacz wierszy

 

 

 

 

OBROŻE PRZECIW PCHELNE:

 

Obroża przeciwpasożytnicza jest bardzo popularnym i często stosowanym środkiem w profilaktyce kleszy i pcheł u psów. Kupując obrożę odradzamy zakupu tanich produktów w sklepach zoologicznych. Taka obroża najczęściej nie jest zarejestrowana jako lek, nie posiada badań klinicznych. Najczęściej jest to”odstraszacz” pasożytów, który w praktyce nie spełnia swojej roli. Niestety może wywołać u Twojego pieska czy kotka uczulenie, prowadzące do silnego świądu, zapalenie skóry, wyłysień i niepotrzebnych cierpień zwierzęcia. Jeśli do taniej, okazyjnej ceny obroży doliczy się koszty leczenia zwierzęcia to w sumie będzie to na pewno kilka razy przewyższało koszty zakupu dobrej, sprawdzonej obroży, która ma wszystkie badania i która naprawdę działa.
Jeśli właściciel zwierzęcia kolejny raz kupuje taką samą obroże to musi ona działać. Opinia właścicieli zwierząt, użytkowników preparatów jest dla nas najbardziej wiarygodną opinią, którą bardziej cenimy niż zapewnienia przedstawiciela handlowego, gdyż wiadomo każdy chwali swoje.
Opinie właścicieli zwierząt są  dla nas najwiarygodniejsze i takie produkty możemy w czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecać dalej.

 


 

POLECANE OBROŻE PRZECIW PCHŁOM I KLESZCZĄ: