tel. kom. całodobowy: 888 72-65-27 e-mail: biuro@lecznica-krakow.pl
maxresdefault
Untitled-9
Untitled-11

 

 

Przychodnia  Weterynaryjna Animals Service jest rodzinną praktyką weterynaryjną, która prowadzona jest przez miły, doświadczony personel. Naszym celem jest dobro zwierząt, które bardzo kochamy. W roku 2004 lek. wet. Rafał Niedziółka utworzył gabinet weterynaryjny, jako kontynuację rodzinnej praktyki weterynaryjnej rozpoczętej przez jego ojca prof. dr hab. lek. wet.  Jerzego Niedziółki, obecnie emerytowanego ale nadal naukowo czynnego pracownika Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie – byłego Dziekana i Prorektora – osoby rozpoznawanej i szanowanej w świecie weterynaryjno-naukowym. To właśnie dzięki tacie od dziecka, od pieluch przebywam w klimacie weterynarii, w świecie zwierząt i od samego mojego początku życia jestem wrażliwy na ich cierpienia.

 

Po rozbudowie gabinetu i dostosowaniu do wymogów unijnych od 01.01.2016 roku działamy jako przychodnia weterynaryjna. Jesteśmy do dyspozycji naszych Pacjentów i Klientów nieustannie. Oprócz ordynowania w wyznaczonych godzinach otwarcia, odwiedzamy także Pacjentów z wizytami domowymi oraz przyjmujemy umówione wizyty, czy nagłe przypadki poza godzinami pracy (niedziela, święta, noc). Telefon alarmowy jest czynny całą dobę.

 

Przychodnia Weterynaryjna Animals Service specjalizuje się oraz ma największe doświadczenie w leczeniu psów i kotów i te gatunki zwierząt stanowią największy odsetek naszych pacjentów. Oczywiście każde zwierze jest u nas mile widziane, każde przyjmiemy, każdemu będziemy starali się pomóc, nawet ….  ŻYRAFIE:

 

 

Nie wstydzimy się także odesłać zwierzę na badania specjalistyczne czy konsultacje do innego lekarza weterynarii, specjalisty w danym temacie.  Dla nas najważniejsze jest zdrowie zwierzęcia. W naszym zawodzie bardzo ważna jest pokora i uczciwość względem klienta, pacjenta i samego siebie. Do nas też przyjeżdżają   z bliska i z daleka, odesłane z innych lecznic  psy, koty np. na leczenie zębów.