previous arrow
next arrow
Slider
maxresdefault
Untitled-9
Untitled-11
antykoncepcja logo

 

Antykoncepcja u zwierząt jest to profilaktyka, która ma na celu niedopuszczenie do zapłodnienia i rozwinięcia się ciąży u osobników rodzaju żeńskiego.
ciaza stop logo

 

 

ANTYKONCEPCJA KOTEK

 Kot_brytyjski_krotkowlosy_1-588x587

 

ANTYKONCEPCJA FARMAKOLOGICZNA:

antykoncepcja kotki farmakologia wady i zalety czysty oddzielacz wierszyANTYKONCEPCJA CHIRURGICZNA:

antykoncepcja kotki zabiegczysty oddzielacz wierszy

ANTYKONCEPCJA SUK

 

foto pies

 

ANTYKONCEPCJA FARMAKOLOGICZNA:

antykoncepcja suki farmakologia wady i zalety czysty oddzielacz wierszyANTYKONCEPCJA CHIRURGICZNA:

czysty oddzielacz wierszyantykoncepcja suki zabieg

 


Rozważając wszystkie za i przeciw, decydując się na nie rozmnażanie zwierzęcia przez całe jego życie gorąco zachęcamy na zdecydowanie się na zabieg chirurgiczny, który jest dla zwierzęcia w stosunku do antykoncepcji farmakologicznej o wiele zdrowszy i bezpieczniejszy. Rana po zabiegu goi się 10 dni. Po tym okresie zwierzę jest już wygojone i do końca życia zabezpieczone. Nie grożą już niechciane ciąże, uporczywe i męczące  ruje oraz groźne dla życia choroby:  ropomacicza, guzy macicy, jajników itp.
czysty oddzielacz wierszy
Przed każdym zabiegiem wykonujemy dokładne badanie kliniczne oraz badanie krwi, tak aby narkoza była dla Państwa zwierzaka jak najbezpieczniejsza, żeby ograniczyć do maksimum ryzyko operacyjne. Przez cały czas zabiegu zwierzę monitorowane jest przez specjalistyczną aparaturę – monitorowanie parametrów życiowych: puls, saturacja itp. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo pacjentów, dlatego każde zwierzę do narkozy jest u nas intubowane, czyli wprowadza się specjalną rurkę silikonową do tchawicy. Ułatwia to oddychanie podczas zabiegu, umożliwia podłączenie tlenu oraz zabezpiecza przez zakrztuszeniem się zwierzęcia podczas narkozy, gdy wystąpią nagłe wymioty, które mogą się zdarzyć.

 czysty oddzielacz wierszyNASZE ŚWIĘTE PROCEDURY STOSOWANE PRZY KAŻDYM ZABIEGU:

PROCEDURY ZABIEGOWE

euro standarty