previous arrow
next arrow
Slider

AKTUALNOŚCI

Najnowsze informacje także na:

facebook.com/lecznica.krakow

08.07.2020

NIEDZIELNY DYŻUR

Po próbnych, pilotażowych dyżurach w dwie ostatnie niedzielę i bardzo dużym zapotrzebowaniem na usługi weterynaryjne w dniu wolnym od pracy, w celu zapewnienia łatwiejszego dostępu do lekarza weterynarii w nagłych przypadkach, Przychodnia Weterynaryjna Animals Service Sp. z o.o. uruchamia do odwołania dodatkowy dyżur w każdą niedzielę od godziny 8 rano aż do poniedziałku do godziny 8 rano.Bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną: 888726527 w celu umówienia konkretnej godziny wizyty. Umożliwi to ograniczenie oczekiwania w kolejce w poczekalni co zaoszczędzi Naszym Pacjentom niepotrzebnego stresu a Państwu zapewni wyższe bezpieczeństwo w związku z pandemią koronawirusa.

Zapraszamy wszystkich Pacjentów potrzebujących pomocy lekarza weterynarii. Po każdej wizycie wydajemy szczegółową kartę informacyjną, w której będą wszelkie informacje w przypadku kontynuacji leczenia u swojego lekarza weterynarii.

07.05.2020

PRACOWNIA RTG

W trosce o naszych Pacjentów staramy się stale rozwijać i ulepszać usługi świadczone w naszej Przychodni. Zakupiliśmy cyfrowy aparat RTG, który pozwala na wykonanie precyzyjnych zdjęć dzięki, którym będziemy w stanie dokładniej zdiagnozować naszych Pacjentów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług