previous arrow
next arrow
Slider

AKTUALNOŚCI

Najnowsze informacje także na:

Data wpisu: 02.11.2021

REMONT PRZYCHODNI WETERYNARYJNEJ

Z powodu generalnego remontu Przychodnia Weterynaryjna ANIMALS SERVICE Sp. z o.o. jest nieczynna. Istnieje możliwość umawiania się na wizyty domowe oraz odbieramy zwłoki zwierząt do kremacji indywidualnej i utylizacji. Prosimy o kontakt telefoniczny: 888726527.

Dostosowując się do najwyższych standardów przeprowadzamy obecnie prace remontowe. Zmiany w Przychodni ANIMALS SERVICE SP. Z O.O.:

– większa, wygodna poczekalnia wyposażona w:

* dystrybutor do zimnej i ciepłej wody

* ekspres do kawy

* wagę dla zwierząt (możliwość zważenia swojego Pupila bez konieczności oczekiwania w kolejce do gabinetu)

* duży telewizor wyświetlający ciekawe informacje oraz zalecenia na temat zwierząt oraz informacje dotyczące naszych usług

* bezpłatny dostęp do sieci WIFI

– recepcja, gdzie będzie można umówić się na wizytę, uzyskać informacje i porady, zakupić preparaty i karmy dla zwierząt bez konieczności oczekiwania w kolejce do gabinetu, otrzymać dokumentację medyczną itp.

Oddzielenie gabinetu lekarskiego od recepcji pozwoli nam wykonywać naszą pracę na najwyższym poziomie, zachowując najwyższe standardy. Gabinet lekarski oraz sala operacyjna została wyposażona w nowe, funkcjonalne flizy (łatwe do mycia oraz dezynfekcji), w nowoczesne lampy bakteriobójcze, w profesjonalne, nowoczesne oświetlenie.

Mamy nadzieję, że nowa Przychodnia Weterynaryjna spodoba się Państwu, korzystanie z naszych usług będzie wygodniejsze, a nasi pacjenci będą się u nas czuli bezstresowo.

Planowany koniec remontu 1`5.11.2021.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

25.09.2021 (SOBOTA) ANIMALS SERVICE NIECZYNNE

Data wpisu: 17.09.2021

Dnia 25.09.2021 (sobota) Przychodnia Weterynaryjna ANIMALS SERVICE Sp. z o.o. będzie wyjątkowo nieczynna z powodu udziału w całodniowym szkoleniu USG, które odbędzie się we Wrocławiu. Bardzo serdecznie przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość, gdyż szkolimy się w celu podnoszenia swoich umiejętności i zapewnienia Państwa pupilom jak najwyższej opieki weterynaryjnej.

Zapraszamy od poniedziałku 27.09.2021 w godzinach 12.00 – 20.00 (prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną).

W nagłych przypadkach zapraszamy także w niedzielę 26.09.2021 w godzinach 10.00 – 00.00 – pełnimy tego dnia dyżur weterynaryjny. Z powodu dużego zainteresowania niedzielnymi wizytami, bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną:

TELEFONICZNA REJESTRACJA WIZYT:

Data wpisu: 16.09.2021

LABORATORIUM ANALITYCZNE

Z wielką przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy własne, w pełni wyposażone, nowoczesne laboratorium hematologiczne. Badanie morfologiczne oraz biochemiczne krwi wykonujemy na miejscu. Wyniki badania otrzymają Państwo już w tym samym dniu (wynik badania morfologicznego będzie już gotowy od razu podczas trwania wizyty). Uruchomienie laboratorium pozwoli szybciej sprawdzić stan pacjenta, szybciej zdiagnozować problem, gdyż nie musimy czekać już na wynik z laboratorium zewnętrznego, który najczęściej przychodził dnia następnego. Szybsze wdrożenie odpowiedniego leczenia skutkuje lepszym rokowaniem.

Serdecznie zachęcamy także na okresowe, kontrolne badania krwi swojego pupila

Przygotowanie pacjenta do badań laboratoryjnych – zobacz

Data wpisu: 16.09.2021

BADANIE ECHO SERCA

W przychodni Weterynaryjnej ANIMALS SERVICE Sp. z o.o. wykonujemy u psów i kotów badanie „Echo serca”. Badanie przeprowadza doświadczony lekarz weterynarii, specjalizujący się w kardiologii. Do każdego badania otrzymują Państwo zapis badania z aparatu USG serca w postaci zdjęć czy filmików oraz szczegółowy, pisemny opis badania wraz z zaleceniami.

Badania wykonujemy na nowoczesnym, wysokiej klasy ultrasonografie.

W celu umówienia terminu badania „echo serca” prosimy o kontakt telefoniczny:

Data wpisu: 16.09.2021

BADANIE USG JAMY BRZUSZNEJ

W przychodni Weterynaryjnej ANIMALS SERVICE Sp. z o.o. wykonujemy u psów i kotów badanie dokładne badanie USG jamy brzusznej. Badanie przeprowadza doświadczony lekarz weterynarii, specjalizujący się w ultrasonografii jamy brzusznej psów i kotów. Do każdego badania otrzymują Państwo zapis badania z aparatu USG serca w postaci zdjęć oraz szczegółowy, pisemny opis badania wraz z zaleceniami.

Badania wykonujemy na nowoczesnym, wysokiej klasy ultrasonografie.

W celu umówienia terminu badania „echo serca” prosimy o kontakt telefoniczny: