previous arrow
next arrow
Slider

Przychodnia Weterynaryjna Animals Service z przyjemnością informuje Szanownych Właścicieli Psów i Kotów, że na polskim rynku istnieje już możliwość wykupienia polisy dla psa i kota, która będzie pokrywać objęte ubezpieczeniem koszty leczenia.

Więcej informacji uzyskasz oraz wykupisz polisę u Agenta Ubezpieczeniowego: tel. 505626787

JAK TO DZIAŁA:

Zadzwoń do Agenta ubezpieczeniowego, zapoznaj się z warunkami polisy 

Wykup polisę ubezpieczeniową dla Twojego psa lub kota i nie martw się więcej o koszty niespodziewanego leczenia Twojego zwierzęcia

Gdy Twój pupil zachoruje rozpocznij leczenie w Przychodni Weterynaryjnej Animals Service i nie martw się o koszty

Po każdej wizycie poproś o wystawienie faktury VAT , która standardowo jest fakturą gotówkową, zapłać za wizytę. 

Po każdej wizycie poproś o wydrukowanie dokumentacji medycznej zawierającej opis wizyty. 

Po zakończonym leczeniu faktury VAT oraz dokumentacje medyczną należy dostarczyć do Towarzystwa Ubezpieczeniowego celem rozliczenia poniesionych kosztów podczas leczenia zwierzęcia 

Otrzymasz zwrot poniesionych kosztów leczenia swojego zwierzęcia. 

PROSTE ?  –  PEWNIE, ŻE PROSTE !

Przedstawiony schemat postępowania jest schematem ogólnym, który na życzenie Towarzystwa Ubezpieczeniowego może się mniej lub bardziej różnić.

Przychodnia Weterynaryjna Animals Service nie jest przedstawicielem firmy Compensa – Vienna Insurance Group oraz nie otrzymuje od niej żadnych korzyści finansowych i materialnych.

Niniejsze informacje mają wyłącznie na celu zachęcić właścicieli naszych pacjentów do ubezpieczenia swoich pupili, które będzie pokrywać koszty leczenia.

Przychodnia Weterynaryjna Animals Service poleca firmę Compensa – Vienna Insurance Group wyłącznie na podstawie doświadczenia z kilkoma pacjentami, których koszty leczenia zostały bezproblemowo zwrócone w całości właścicielom zwierząt.

Przychodnia Weterynaryjna Animals Service nie bierze odpowiedzialności za decyzje firmy Compensa – Vienna Insurance Group w sprawie zwrotów kosztów leczenia.