tel. kom. całodobowy: 888 72-65-27 e-mail: biuro@lecznica-krakow.pl
maxresdefault
Untitled-9
Untitled-11

TYLKO U NAS

do każdego zabiegu kastracji i sterylizacji 

Wykonując u nas zabieg kastracji / sterylizacji w promocyjnie niższych cenach, oprócz wysokiej jakości wykonania zabiegu, obejmującego w jednej promocyjnej cenie praktycznie wszystko (dokładne badanie kliniczne przed wykonaniem narkozy, zabieg z zastosowaniem wysokich standartów chirurgicznych oraz wysokich procedur bezpieczeństwa pacjenta operowanego, szczegółowe pisemne zalecenia, dwukrotną kontrolnę pozabiegu,  wyjęcie szwów) – w podziękowaniu za wybór naszej Przychodni, w podziękowaniu za zaufanie – dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa prezenty-upominki:

 

Takie prezenty tylko u nas, gdyż w czasie akcji nie zależy nam na jak największym zarabianiu tylko zależy nam aby jak największa ilość osób zapisała się na akcję, żeby jak najwięcej zwierząt zostało wykastrowanych/wysterylizowanych. Zależy nam, aby móc pomóc a zadowolenie Państwa oraz Waszych pupili będzie dla nas największym wynagordzeniem naszej pracy.
Jeśli znajdą Państwo inną lecznicę dającą dodatkowo więcej prezentów niż my, wtedy dostaną Państwo od nas jeszcze dodatkowy prezent – niespodziankę.

Jak co roku, już od wielu lat nasza Przychodnia przystępuje do udziału w Akcji Sterylizacji. W tym roku zgłosiliśmy swoją gotowość prawie 2 miesiące przed rozpoczęciem akcji, żeby każdy zainteresowany właściciel zwierzęcia mógł z promocji skorzystać, dużo wcześniej zaplanować zabieg i zarezerwować dla siebie jak najlepszy termin. Przychodnia Weterynaryjna ANIMALS SERVICE mając zawsze na uwadze dobro zwierząt bardzo popiera i wspomaga akcję sterylizacji a wspomagając organizatora – Fundację For Animals, jesteśmy „Złotym Partnerem Akcji Sterylizacji 2019” z czego jesteśmy bardzo dumni. 
Przez cały marzec 2019 wykonujemy zabiegi kastracji i sterylizacji w niższych cenach, aby na pierwszym miejscu była idea akcji: „nie rozmnażaj – nie porzucaj” oraz żeby jak najwięcej osób mogło z tej akcji skorzystać, żeby była dostępna dla każdego.

 

CENY ZABIEGÓW W MARCU 2019:

ceny sterylki
UWAGA:
 Kotki sterylizujemy metodą haczykową, czyli na malutkie cięcie, dzięki temu zabieg jest bezpieczniejszy, mało inwazyjny, szybko się goi i praktycznie nie ma widocznej blizny

 

DODATKOWA PROMOCJA:

Mając na uwadze dobro zwierząt oraz dobrze rozumiejąc cel  akcji Przychodnia Weterynaryjna Animals Service postanowiła dać dodatkową promocję także w kwietniu. Mają Państwo więcej kotek, kocurów? – nie wybierajcie jednej, jednego na zabieg, pozostałym też się należy. Wszyscy właściciele, którzy zgłoszą na zabieg sterylizacji / kastracji  więcej niż jedną kotkę / więcej niż jednego kocura dostaną od nas dodatkowy rabat.
czysty oddzielacz wierszy

STERYLIZACJA KOTKI:

czysty oddzielacz wierszy

promocja kotki sterylizacja czysty oddzielacz wierszy

KASTRACJA KOCURA:

czysty oddzielacz wierszy kastracja kocura promocja

 

 

ORGANIZATORZY AKCJI:

czysty oddzielacz wierszy organizatorzy akcjio sterylizacji
ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG JUŻ DZIŚ – ilość miejsc ograniczona:
telefon: 12 661 20 34
telefon: 888 72 65 27
e-mail: biuro@lecznica-krakow.pl
formularz kontaktowy

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA